UPOZORNĚNÍ

Vážení občané,

Dnes nás informovala Energetická společnost EG.D člen skupiny E.ON, že pracovnice, která měla v pondělí 17.1. provádět odečty elektroměrů je v nemocnici.

Náhradní odečty se budou provádět v pátek 21.1.2021 od 10,00 – 15,00 hodin.

Stavy elektroměrů vylepte na dveře nebo nahlaste do emailu: zdena.honzova@seznam.cz

Kontakt na pracovnici, která bude provádět odečty je 776202818.

Děkujeme za pochopení.

Babské hody

Baby z Domašova a okolí s podporou TJ Sokol Domašov-Říčky Vás srdečně zvou na Babské hody, které se konají v sobotu dne 15.října 2011. Zahájení ve 13:00 hodin na náměstí pod májí. Hodové veselí bude pokračovat ve 20:00 hodin taneční zábavou v sále restaurace pana Němce. Vstupné 60,-Kč. V obci Říčky projde průvod stárek dopoledne.